Strona wygasła! pl.mfirma.eu

Twoja strona nadal znajduje się na serwerze pl.mfirma.eu, ale nie jest widoczna w Internecie dla innych użytkowników. Aby móc w pełni korzystać ze wszystkich funkcji naszego serwisu skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Ok

Regulamin


Dostawy zestawów dietetycznych odbywają się na podstawie potwierdzenia zamówienia telefonicznego podczas rozmowy z naszym pracownikiem lub drogą mailową.

Dostawa Zamówienia odbywa się codziennie od niedzieli do czwartku w wybranym przez Klienta podczas składania Zamówienia przedziale godzinowym, mieszczącym się w przedziale pomiędzy 20.00 do 24.00. Istnieje możliwość dostawy na weekend - zamówienie jest dostarczane razem z czwartkowym (na piątek)


Zamówienia złożone w dzień roboczy do godz. 15.00 będą realizowane od trzeciego dnia roboczego następującego po dacie złożenia zamówienia. Zamówienia złożone w dzień roboczy po godz. 15.00 oraz w soboty, niedziele, dni ustawowo wolne od pracy oraz dni wskazane przez Zdrowe odżywianie Agadam na stronie internetowej pod adresem: www.zdroweodzywianieagadam.pl, jako wolne, będą realizowane od trzeciego dnia roboczego następującego po dacie złożenia zamówienia.


Obowiązuje system przedpłaty za dostawy diety na konto bankowe Zdrowe odżywianie Agadam.
W tytule przelewu należy podać numer zamówienia otrzymany w mailu potwierdzającym zamówienie usługi.
Zdrowe odżywianie Agadam w przypadku braku płatności w terminie ma prawo zaprzestać dostaw zestawów dietetycznych w dowolnym momencie zamówienia.


Do czasu spożycia wszystkie posiłki powinny być przechowywane w lodówce.


Posiłki spakowane w czarne pojemniki nadają się do podgrzania w kuchenkach
mikrofalowych, natomiast nie nadają się do podgrzania w piecach.Przed

podgrzaniem należy usunąć folię ochronną. Przezroczyste pojemniki nie nadają się
do podgrzewania ani w kuchenkach mikrofalowych ani w piecach.


Osoba składająca zamówienie zobowiązana jest poinformować o wszelkich przeciwwskazaniach zdrowotnych, mogących mieć wpływ na stosowanie diety.


Istnieje możliwość zawieszenia dostawy diety, zmiany godziny i adresu dostawy lub zmiany rodzaju diety – wystarczy nas o tym poinformować telefonicznie pod numerem 661977535 nie później niż do godziny 15.00 2 dni robocze poprzedzającego dzień, w którym ma nastąpić zawieszenie.

 

[pobierz] 0.1 MB regulamin